Biżuteria ślubna – jak dopasować ją do białej sukni?

bizuteria slubna

Większość stylizacji ślubnych skupia się na efektownej białej sukni – może to być kreacja klasyczna lub bardziej ekstrawagancka. Kolor ten jest uniwersalny, łatwo jest więc dopasować biżuterię pasującą do tej ważnej okazji. Należy zwrócić uwagę na odcień bieli, bo wbrew pozorom robi to naprawdę dużą różnicę.

Elegancka suknia – jaka biżuteria podkreśli biel?

Złoto bez dodatków w postaci kamieni szlachetnych może mieć typowy, ciepły blask lub chłodniejszy (białe złoto). Taka biżuteria ślubna w Warszawie jest bardzo uniwersalna, bo ładnie podkreśli odcień zarówno śnieżnobiałej sukni, jak też wpadającej w ecru lub kremowy. Zaleca się jednak pozostać przy korespondującym odcieniu złota.

Srebro jest raczej wyborem odpowiednim do sukni w zimnym odcieniu bieli. W przypadku cieplejszej kolorystyki gubi blask i nie jest tak efektowne, jak byłoby to możliwe. Trzeba uważać z dobieraniem biżuterii do sukni, które połyskują. Sukienka tiulowa w Warszawie nie zawsze wymaga tego typu dodatków.

Suknia balowa – czy warto postawić na biel?

Obecnie suknie do ślubu mogą mieć różne kolory, dlatego też panie zainteresowane nietypowymi połączeniami barwnymi mają duże pole do popisu. Biały kolor jest jednak najbardziej uniwersalny. Można do takiej sukni dopasować najmodniejsze dodatki ślubne w Warszawie, w tym biżuterię złotą i srebrną.

Połączenie bieli z połyskiem srebra lub blaskiem złota prezentuje się wyjątkowo elegancko. Taka stylizacja cechuje się też świeżością, niewinnością, pasuje do specyficznego charakteru tego ważnego dnia. Elegancka suknia w Warszawie wykonana z białego materiału od razu kojarzy się ze ślubną atmosferą.

Sukienki, do których pasuje złota biżuteria

Złoto jest najbardziej szlachetnym metalem i jego szlachetna prezencja podkreśli piękno każdej ślubnej stylizacji. Sukienka na wesele to również kreacja, która wymaga upiększenia biżuterią pasującą do stylu i upodobań. Jeśli jest biała, wygląda mniej zobowiązująco niż suknia na uroczystość ślubną.

Podsumowując, biała suknia może wyglądać niezwykle efektownie z dodatkami wykonanymi ze złota i srebra. Styl akcesoriów powinien pasować do sukni i upodobań panny młodej.

Dodaj komentarz