Obuwie damskie jesień-zima 2022 – jakie modele warto mieć w garderobie?

buty damskie

Najnowsze trendy w obuwiu damskim w sezonie jesień zima 2022 są naprawdę bardzo ciekawe. Można powiedzieć, że projektanci zadbali o to, aby coś dla siebie znaleźli zarówno miłośnicy nieśmiertelnej klasyki, jak również amatorzy dość nonszalanckiego podejścia to tematu zestawiania garderoby. Do łask projektantów wróciły dawno nie widziane kozaki za kolano, co jest niewątpliwie dużym zaskoczeniem. Wielu nie dawało im już szans, a jednak pokazują, że można wrócić w wielkim stylu. Co jeszcze będzie na topie?

Buty damskie jesień-zima 2022 – długie kozaki wracają do łask

Długie kozaki udowadniają, że moda zaskakuje i wiele może wskazywać na to, że prędzej czy później zatoczy koło. Tak też było właśnie z kozakami za kolano. Jeszcze kilka lat temu były takim must have każdej miłośniczki najnowszych trendów, aby potem zniknąć na długie lata. Najbliższe miesiące będą jednak należeć do nich. Model ten udowadnia, że sam w sobie jest na tyle strojny, że może śmiało zrobić stylizację, nawet tą najbardziej nudną. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że mogą one być wybierane zarówno na wielkie wyjście, jak i na niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi. Korzystajmy więc ich potencjału z uwagi na to, mają naprawdę ogromny.

Modne obuwie damskie jesień-zima 2022 – botki cały czas na czasie

Botki utrzymują się w trendach i niewiele wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Botki zarówno w wydaniu klasycznym, jak również tym z odrobiną nonszalancji mają się znakomicie. Udowadniają, że klasyka nigdy nie wyjdzie z mody i niewiele wskazuje na to, aby cokolwiek mogło jej zagrozić. Pamiętajmy jednak o tym, że klasyka nie musi oznaczać sztampy. Modele zdobione są bardzo mocno osadzone w trendach, często cekinami, a jeszcze częściej printami, nieoczywistymi kolorami czy też samymi w sobie wielkimi sznurówkami.

Zdobienia na butach – trendy jesień-zima 2022

Różnej maści zdobienia butów są jak najbardziej pożądane. W grę wchodzi szereg czynników, jakie trzeba tu wziąć po uwagę – od elementów zdobiących tylko część buta, jak i tych, które z pozoru są banalne, czyli sznurówki. Modna są buty z futerkiem, jak również wystającymi skarpetkami. Te ostatnie mogą optycznie wydłużyć nogę, jak również ją wyszczuplić. Co do kolorystyki – śmiało można stawiać zarówno na beże, jak i czerwienie. Modne są także czernie oraz biele.

Dodaj komentarz