Dlaczego apartamenty nad morzem to opłacalna inwestycja?

Szukając sposobu na korzystne zainwestowanie oszczędności, warto skierować swoje poszukiwania w kierunku branży nieruchomości. Eksperci z branży finansów, jednoznacznie wskazują, że nieruchomości to obecnie najlepsza forma lokowania kapitału. Jeśli traktujemy zakup lokalu jako inwestycję, najlepszym wyborem będą apartamenty w wakacyjnych kurortach. Na udostępnianiu mieszkania turystom można zarobić nawet 700 PLN dziennie, a pełne obłożenie w sezonie jest niemal pewne. Poznaj apartamenty nad morzem, dostępne w kameralnej inwestycji PORT-KRYNICA i przekonaj się, że warto, jest inwestować nad Bałtykiem.

Apartamenty inwestycyjne PORT-KRYNICA: prestiż posiadania drugiego domu nad brzegiem Morza.

Entuzjaści odpoczynku na morskich plażach często marzą o tym, by rzucić pracę w korporacji i wyjechać na stałe nad morze. W nadmorskich kurortach życie płynie wolniej, a każde wolne popołudnie wydaje się znacznie przyjemniejsze niż w mieście. Apartament inwestycyjny może być traktowany jako drugi dom, który zarabia na siebie, gdy my nie mamy możliwości wzięcia urlopu. Apartament prywatny daje właścicielom maksymalną swobodę. To oni, nie sieć hotelowa ustalają terminy, w których przyjeżdżają do swojego mieszkania. Apartament może być traktowany jako drugi dom, a wynajem wakacyjny to tylko jedna z opcji, dostępnych dla właścicieli.

Apartamenty wakacyjne: zarabiaj na najmie lokali w budynku położonym obok mariny jachtowej.

Jak znaleźć mieszkanie wakacyjne, które przyniesie Ci duży zysk? Warto skupić się na nowych budynkach, których budowa jest w początkowym stadium. Takie mieszkania są zwykle tańsze niż ich gotowe odpowiedniki. Najważniejszym parametrem, świadczącym o opłacalności inwestycji jest jej lokalizacja. W przypadku apartamentów wakacyjnych Port-Krynica mamy do czynienia z tzw. lokalizacją premium. Budynek, w którym znajdzie się 27 apartamentów stoi tuż obok brzegu Zalewu Wiślanego. Blisko stąd do morskiej plaży i centrum kurortu. Nieopodal rozciąga się rezerwat przyrody i piękne lasy. Za ogrodzeniem obiektu budowany jest deptak, prowadzący do restauracyjnego zagłębia Krynicy, plaży miejskiej i Portu Głównego.

Mieszkania pod wynajem w Krynicy Morskiej: inwestuj w kurorcie, który kochają turyści z całej Polski.

Apartamenty w Krynicy Morskiej mogą przynieść inwestorom naprawdę wysokie zyski. Krynica to kurort, który łączy potrzeby miłośników jezior i morskich plaż. Woda jest tu cieplejsza niż w innych miejscowościach na wybrzeżu, a nasłonecznienie najwyższe w całym kraju.

Ile można zarobić na mieszkaniu inwestycyjnym nad morzem?

Zakup apartamentu z opcją najmu to doskonała opcja dla osób, które uważają, że zysk z lokat bankowych jest zbyt niski. Niskie stopy procentowe sprawiają, że lokaty bankowe przestały się opłacać. Zakup mieszkania w turystycznej miejscowości może przynieść nawet czterokrotnie wyższe zyski niż lokata bankowa. Nie tylko lokaty wypadają gorzej w rankingu opłacalności poszczególnych inwestycji, warto porównać również obligacje skarbowe, które proponują rentowność kilka procent niższą niż stopa opłacalności apartamentów inwestycyjnych na morzem. Czynsz za mieszkanie wakacyjne z jedną sypialnią to około 350 PLN. Decydując się na zakup apartamentu inwestycyjnego z dwiema sypialniami, możemy liczyć na zysk do 700 PLN. Apartamenty nad morzem to doskonała lokata kapitału!

Inwestycja w apartament wakacyjny w inwestycji PORT-KRYNICA to doskonała lokata kapitału. Postaw na zysk wielokrotnie przekraczający lokaty i inne produkty bankowe, ciesząc się przy tym własnym mieszkaniem nad brzegiem morza.

Dodaj komentarz