Moc kolorów – balonowa dekoracja nie mus być kiczowata.

eventowe balony

Przeżywają swój renesans. Takiej popularności nie miały od lat. Wprawiają w doskonały humor i nastrój. Oczy mowa? Oczywiście mam tu na myśli KOLOROWE BALONY Z HELEM. I nie mam tu na myśli niesamowicie wielkich i kolorowych balonów foliowych, a zwykłe, lateksowe baloniki wypełnione helem.Poniżej odpowiem na pytanie: Dlaczego znowu są popularne? Zaczynajmy 🙂

Ogromny wybór

Balony gumowe to nie tylko zwykłe baloniki w kilku kolorach. Na rynku mamy kilka kształtów jak np. gumowe balony w kształcie serduszka. Są także różne rodzaje balonów jak np. pastelowe czyli najbardziej popularne, metalizowane, mieniące się blaskiem i chromowane które zachwycają głębią koloru. Do tego wszystkiego możemy jeszcze dorzucić wiele nadruków jakie występują na balonach i mamy ofertę w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Cena

Balony gumowe są stosunkowo tanie. Cena balonika dobrej jakości waha się pomiędzy 20 groszami a 1 zł. za balon z nadrukiem. Do tego wypełnienie helem i za około 4-5 zł. mamy gotowy, unoszący się w powietrzu balonik. Kilka takich ozdób i mamy gotową i tanią dekorację na nasze urodziny lub inną okazję. Przy swoich konkurentach, czyli balonach foliowych wypadają naprawdę korzystnie. Za balonik foliowy, najprostszy kształt należy zapłacić przynajmniej 10 zł co daje nam dwa balony w cenie jednego.

Długość unoszenia się

Od kilku lat, na rynku balonowym pojawił się żel uszczelniający balony. Kiedy sam byłem młody to mój balonik zakupiony na festynie unosił się około 8 godzin. Teraz, przy zastosowaniu uszczelniacza, przy dobrych warunkach, balony potrafią unosić się nawet dwa miesiące. Dzięki temu, część klientów zrezygnowała z balonów foliowych na korzyść tych lateksowych.

Dostępność

Balony gumowe są najłatwiej dostępnymi balonami. Praktycznie każda firma z branży balonowej posiada w swojej ofercie duży ich wybór i napełnia je helem. Balony te łatwo się transportuje dzięki czemu dostawa dużej ilości nie stanowi problemu.

Ekologia

Może dziwnie to zabrzmi gdy mówimy o balonach, ale świadomość ekologiczna Polaków rośnie bardzo szybko. Wyczuli to producenci i dziś na rynku, jeśli mamy na myśli dobrej jakości produkty, królują balony biodegradowalne. Wytworzone z naturalnego kauczuku i barwione ekologicznymi barwnikami sprawiają,  że nasza dekoracja nie musi być uciążliwa dla środowiska. Ekologiczne walory balonów gumowych sprawiają, że klienci coraz częściej wybierają właśnie ten rodzaj balonów.

Mam nadzieję, że rozjaśniłem nieco zagadnienie tak ogromnej popularności kolorowych balonów gumowych pompowanych helem w naszych domach. Myślę, że baloniki te jeszcze długo będą cieszyły się popularnością, a gdy bum na nie minie to zawsze znajdą grono wielbicieli, którzy nie wyobrażają sobie udanej zabawy bez unoszących się nad nimi balonów z helem.

Dodaj komentarz