Finał 9. edycji „The Voice of Poland”! 1 grudnia w TVP2

Ogromne emocje, najlepsze głosy, nieoczekiwane zwroty akcji i goście specjalni na ten wieczór widzowie Telewizyjnej Dwójki czekali całą edycję. Już w najbliższą sobotę 1 grudnia o godz. 20:05 w TVP2 finał finałów „The Voice of Poland”. Uświetnią go gwiazdy międzynarodowej i polskiej estrady. Wśród nich pojawi się amerykańska wokalistka Laura Pergolizzi i królowa polskiego popu – Doda.

Przed nami finał 9. edycji „The Voice of Poland”. W ostatecznej rozgrywce została czwórka wokalistów: Ania Deko, Natalia Zastępa, Marcin Sójka i Maksymilian Kwapień. Na finalistę programu czeka kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Kto wygra ten wyścig i zostanie Najlepszym Głosem w Polsce?

Wielki Finał zostanie podzielony na trzy etapy. Rywalizacja będzie zacięta aż do ostatniej minuty, ponieważ po każdej rundzie odpadnie jeden z finalistów. W pierwszym starciu, każdy z uczestników zaśpiewa wspólny duet z Trenerem oraz cover angielskiej piosenki. W rundzie drugiej, wybrana trójka zaprezentuje polskie przeboje, a na ostatniej prostej, dwójka uczestników zaśpiewa swoje debiutanckie single. O tym, kto wygra program zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe są otwarte przez cały tydzień, dlatego już od poniedziałku widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów.

Finał „The Voice of Poland”, uświetnią gwiazdy międzynarodowej i polskiej estrady. Wśród nich pojawi się LP (Laura Pergolizzi) – amerykańska wokalistka i autorka jednego z najpopularniejszych przebojów w Polsce w 2016 roku „Lost on You”. W trakcie występu artystka zaprezentuje singiel „Girls Go Wild”, który promuje jej najnowszą płytę „Hearth to Mouth”. W sobotnim odcinku zobaczymy również plejadę polskich wokalistów, między innymi, piosenkę ze swojego nowego singla „Nie wolno płakać”, zaśpiewa królowa polskiego popu – Doda.

Finał „The Voice of Poland” 1 grudnia (sobota) o godz. 20.05 w TVP2.

Dodaj komentarz