Jakie usługi oferuje SPA dla psa?

Zabiegi SPA dla psów można błędnie pomylić z zabiegami SPA dla ludzi, mimo podobnej nazwy te dwie oferty się mocno ze sobą różnią, oczywiście niektóre zabiegi, które wykonuje się dla ludzi, też są wykonywane dla psów, ale jest ich mniej, więcej jest zabiegów stworzonych typowo dla czworonogów. Psie salony piękności zyskują coraz większą popularność, w przypadku psiaków, które mają gęstą sierść trudną w pielęgnacji, to salony SPA będą dla nich idealnym miejscem. Z jakich usług psy będą mogły skorzystać?

Jakie usługi są oferowane w SPA dla psów?

W SPA dla psów w Gdańsku, gdzie mieści się salon psiej urody Abermova można skorzystać z usług takich jak strzyżenie pupila, przygotowanie go pod panujące wzorce FCI lub strzyżenie według wymagań klienta. Dodatkowo warto wiedzieć, że w tym salonie są dostępne cztery pakiety brązowy, srebrny, złoty i bursztynowy, w każdym z nich znajdują się usługi, jakie zostaną wykonane podczas wizyty. Przykładowo zabieg brązowy oferuje wstępne wyczesywanie, kąpiel oczyszczająca, kąpiel pielęgnacyjna, suszenie i modelowanie włosa, kosmetyka oczu i uszu, obcinanie pazurów oraz kosmetyka opuszków, cały koszt takiego zabiegu to 100 zł, jak za tyle włożonej pracy w pieska to nie wygórowana kwota. Wybierając salon SPA dla swojego psa, należy sprawdzić, jakim on sprzętem dysponuje, niektóre salony są przygotowane na psy do wielkości ras średnich, dlatego przyjście tam z dużym psem może być dla niego mało komfortowe, co narazi go na stres, a przecież podczas zabiegów SPA ma go być jak najmniej.

Jakie jeszcze usługi są wykonywane w salonach SPA dla psów?

Jedną z usług wykonywanych w salonach SPA dla psów będzie strzyżenie, jednak nie będzie to zwykłe strzyżenie maszynką, są salony, które specjalizują się w strzyżeniu nożyczkami, co daje wyśmienity efekt na psie. Dla psów, które mają wysokie wymagania, salony SPA są w stanie zapewnić relaks w wannie z jacuzzi lub hydromasaż, który zapewni ulgę stawom i mięśniom czworonoga.

Dodaj komentarz