Traficar dla firm – jakie są zalety tego rozwiązania?

traficar dla firm

Organizacja przejazdów służbowych często stanowi spore wyzwanie zarówno dla mniejszych, jak i dla większych przedsiębiorców. Z pomocą przychodzi Traficar dla firm! Zapomnij o uciążliwych rozliczeniach i problemach związanych z logistyką przejazdu. Zapoznaj się z ofertą Traficar, i wybierz rozwiązanie, które najbardziej odpowiada potrzebom Twojego biznesu!

Trzy propozycje – wybierz najkorzystniejszą dla Ciebie

Firma Traficar zdaje sobie sprawę z tego, że każdy przedsiębiorca potrzebuje nieco innych rozwiązań. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, Traficar stworzył trzy warianty usługi, z której mogą korzystać mniejsze i większe firmy. W ofercie dla firm znajdują się następujące usługi:

  • “Na zawołanie,”
  • “Na Vouchery,”
  • “Na Wyłączność”

Korzystając z usług Traficar dla firm, to Ty decydujesz, z jakiej opcji chcesz skorzystać. Duża elastyczność i możliwość indywidualnego dobrania usługi do aktualnych potrzeb firmy sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie, umożliwiające organizację firmowych przejazdów. Na czym polega wynajem aut dla firm w poszczególnych wariantach? Wyjaśniamy to w kolejnych paragrafach artykułu.

traficar dla firm

Traficar dla firm – opcja “Na zawołanie”

Wybierając tę opcję, Ty oraz twoi pracownicy zyskujecie dostęp do całej floty Traficara. Za pomocą aplikacji możesz w wygodny sposób określić, ile kont służbowych ma być aktualnie aktywnych. Warto wymienić kilka najważniejszych cech korzystania z floty w ten sposób.:

  • Parkowanie w jest bezpłatne.
  • Rozliczenie następuje za pomocą zbiorczej faktury z bilingiem.
  • Tankowanie, ewentualny serwis i inne formalności nie są twoim zmartwieniem. Traficar dba o swoje pojazdy, byś mógł z nich korzystać zawsze, kiedy akurat potrzebujesz.

Traficar dla firm – opcja “Na vouchery”

Bardzo wygodna opcja, z której warto aby skorzystał w momencie, w którym Twoi pracownicy lub klienci muszą mieć możliwość wypożyczenia samochodu, ale niekoniecznie z niej w danym momencie skorzystają. W takiej sytuacji nie warto wynajmować samochodu i płacić za niego, choć nie jest używany. Dzięki voucherom zapłacisz tylko za realne wykorzystanie pojazdów. Pre-paidowe vouchery możesz nabyć w dowolnej ilości. Dzięki voucherom osoby zainteresowane same zatroszczą się o doładowanie swojego konta i zorganizowanie samochodu. A to oznacza mniej formalności i obowiązków dla Ciebie!

Traficar dla firm – opcja “Na wyłączność”

Potrzebujesz stałej ilości samochodów? Ta oferta jest dla Ciebie! Wybierając ten wariant od Traficar dla firm, zyskujesz stały dostęp do określonej ilości pojazdów. Wszystkie są przekazane Tobie na wyłączność. Każdy, kto będzie miał służbowe konto, zyska możliwość wcześniejszego rejestrowania pojazdów dzięki dostępowi do kalendarza. W razie konieczności, zapewnione zostaną samochody zastępcze. Wybranie tej opcji daje Ci możliwość dostępu do dedykowanych stref wynajmu i zwrotu pojazdów. Dodatkowo, jeżeli wyrazisz takie życzenie, Traficar może refakturować koszty płatnego parkowania. Sam zdecyduje, z którego rozwiązania najwygodniej będzie Ci skorzystać.

Dodaj komentarz